GolfPlan

Specializované a flexibilní golfové pojištění

Golfplan logo

Rozsah prací

  • UX / UI
  • Wireframing a protyping
  • Návrh architektury
  • Backend
  • Frontend
  • Mobilní aplikace

Budget

500 tis.

1 mil. Kč

Strávený čas

Více než
1500 hodin

Představení projektu

Golfplan je specializovaný produkt pojištění zaměřený na golfisty chránící pro případ škody na majetku, úrazu i osobní odpovědnosti, ale také proti krádeži, ztrátě nebo poškození vašeho golfového vybavení. Společnost GolfPlan patří mezi špičku ve své oblasti nejen v ČR, ale i v celé Evropě.

Byli jsme přizváni k redesignu a refaktoringu online sjednávání pojištění, významnému rozšíření digitálních aktivit k akvizicím nových pojištěnců, sběru leadů vč. expanze do zahraničí či vývoji mobilní aplikace k hlášení pojistných událostí.

Komplexní produkt.
Přehledně a srozumitelně.

Návrh přehledného konfigurátoru pojištění, ve kterém se neztratíte a zcela pohodlně nastavíte a vyberete variantu pojištění přesně pro vás. Zároveň se nemusíte bát propadnutí pojištění - systém automaticky hlídá termíny prolongací.

65 % uživatelů přichází z mobilu, a proto k designu přistupujeme metodou Mobile First. Konfigurátor je tak odladěný a otestovaný i pro mobilní zařízení.

Bezstarostný golf v každé situaci

Golfisté jsou lidé v pohybu. Je pro ně tedy důležité mít všechny náležitosti pohromadě, kdykoliv se stane něco neočekávaného. Klientská a partnerská sekce tak předtavuje malou, integrovanou aplikaci pro správu svých pojištění, benefitů (možnost zobrazit PDF voucher) či k hlášení pojistné události. Pro vyšší komfort obsluhy, jsme připravovali také mobilní aplikaci.

Loyality program Premium Club

Součástí rozšíření online aktivit GolfPlan byla také tvorba Premium Clubu, tj. benefitního modelu odměn a výhod za sjednání, dle formy pojištění či doby sjednání. Systém jsme připravili s cílem maximální automatizace - založení a expirace kódů a kupónů, či automatické generování PDF voucherů a dárkových poukazů.

Možnost pojištění odkudkoliv

Díky navázání strategických partnerství a vazeb, jsme připravili embedovanou IFRAME verzi pojišťovacího konfigurátoru. Pojištění tak bylo možné sjednat i z prostředí extrémních webových stránek a internetových obchodů. Především E-commerce představoval významnou příležitost nových akvizic, a to i díky benefitnímu programu pro nové pojištěnce - formou slev na zakoupené zboží.

GolfPlan i navzdory složité situaci roku 2020 zaznamenal růst své základny pojištěnců a snížení nákladů na administravitu v backoffice.

Agáta N.

HCp 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění."

4.5/5

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

"Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!"

4.5/5

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole I vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový vozík JuCad."

5/5