Kentaur Zbraně

SEO s meziročním zvýšením obratu o 72 %

Trh se zbraněmi už dávno není jen o malých prodejnách ve městech, ale i toto odvětví se rozrůstá a digitalizuje alespoň na úroveň, kterou mu pravidla a regulace dovolí.

Uvedení do projektu


Jedním z našich klientů je již přes rok a půl e-shop KentaurZbraně.cz, který se specializuje na zbraně a střelivo od roku 1993. V nabídce e-shopu najdete pistole, revolvery a další zbraně všech světových značek jako je Glock, Česká zbrojovka, Sig Sauer, Desert Eagle a další. Na e-shopu KentaurZbraně.cz máme na starost SEO, což je velmi podceňovaná disciplína vedoucí na dlouhou trať, kde jednotlivé po sobě jdoucí měsíce nemá smysl téměř porovnávat.

0%

meziroční zvýšení obratu

SEO je velmi podceňovaná disciplína vedoucí na dlouhou trať.

Vytrvalost vedla k meziročnímu zvýšení obratu o 72%


Vytrvalost se vyplácí. Po ročním ohlédnutí za naší prací na e-shopu jsme se mohli radovat. Zvýšili jsem meziroční obrat e-shopu o 72%. V organické návštěvnosti jsme posílili o 123 386 návštěvníků! SEO už není dávno co bývalo. Před pár lety k úspěchu ve vyhledavačích stačilo daleko míň. S rostoucí konkurencí v každém odvětví, zdokonalení algoritmů a komplexnosti vyhledavačů se jedná o daleko složitější disciplínu, kde klíč k úspěchu je hlavně obsah a vytrvalost. Nově příchozí e-shopy mají teď daleko těžší pozici.

0

vypublikovaných článků

0

objednávek ziskaných z organického vyhledávání

0

navýšení organické návštěvnosti za 1 rok

0

dosažené ROI

0

stránek si prohlédne jeden návštěvník

Zaujali jsme vás?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu. Odepíšeme vám do 3 hodin!

Děkujeme za zaslání zprávy.

we'll be better
together

Děkujeme za zaslání zprávy.

Zaujali jsme vás?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu. Odepíšeme vám do 3 hodin!